اچ اند ام

اچ اند ام (H&M)


برند اچ اند ام یا همان H&M: یک شرکت سوئدی چند ملیتی در زمینه خرده فروشی لباس است. این شرکت پوشاک به دلیل ارائه محصولات (فست فشن) در بازار پوشاک مردان، زنان، نوجوانان و کودکان شناخته شده است.

برند اچ اند ام در 43 کشور دارای شعبه، فروشگاه و مرکز خرید بوده و شمار کارکنان آن، تا سال 2011 بیش از 94,000 نفر اعلام شده‌است. تعداد فروشگاه‌های این شرکت، در پایان سال 2011 برابر 2325 شعبه بود، که در ماه اوت سال 2012 تعداد آنها، به 2629 فروشگاه، افزایش یافت.

برند پوشاک H&M پس از شرکت اسپانیایی ایندیتکس (مالک فروشگاه‌های زارا) در رتبه دوم در زمره بزرگترین عرضه‌کنندگان لباس در جهان شناخته می‌شود. شرکت آمریکایی گپ پس از این شرکت سوئدی بوده و در رتبه سوم قرار دارد.

رقیب بزرگ این شرکت لوئی ویتان با اختلافی بسیار در رتبه سی و شش از 100 برند برتر جهان در سال 2014 می‌باشد. تیم طراحی اچ اند ام، در ساختمان مرکزی آن، در شهر استکهلم، سوئد مستقر می‌باشند.

محدوده فروش پوشاک اچ اند ام

پس از طراحی و تعیین مشخصات کالای مورد نظر، وارد مرحله برون‌سپاری شده و به 800 کارخانه تولیدی در اروپا و آسیا ارسال می‌گردد. اجناس خارج از استاندارد اروپایی با این برند بسته بندی و به کشورهای آسیایی منتقل می‌گردد.

سخن پایانی

در کل از لحاظ کیفیت محصولات این شرکت محبوب کشورهای آسیایی می‌باشد  مخصوصا سلامت این محصولات در هنگام شستشو مورد تایید می‌باشد.

فروشگاه نی نی لباس فروشنده انواع پوشاک اروپایی و با کیفیت نخی در برندهای به نام اروپایی می‌باشد. این فروشگاه در کوتاه‌ترین مدت زمان ممکن محصولات با کیفیت را به دست شما عزیزان با عشق می‌رساند تا از بهترین‌ها بهره مند شوید.

اطلاعات بیشتر ...

در حال نمایش 7 نتیجه